tara apartmani - pronadjite povoljan tara smestaj na planini Tara
tara smestaj - tara smestaj popusti na planini Tara
tara atrakcije - atrakcije planine Tara
tara hoteli - hoteli na planini Tara
most fest 2014 - informacije most fest 2014
tara smestaj popusti - cene i popusti na smestaj
drinska regata 2014 - bitne infromacije o drinskoj regati 2014
bbasta.com • Pogledaj temu - The Most Fest 2010

The Most Fest 2010

Most fest je prateći događaj drinske regate, međutim sve više postaje dešavanje samo za sebe, neke od poznatijih grupa koje su svirale na Most festu su: Riblja čorba, Partibrejkersi, Glenn Huges, Kanda Kodža i Nebojša, Spunk, Film, YU grupa, Atomsko sklonište i drugi...

The Most Fest 2010

Postod Dionis » Sub Avg 21, 2010 5:00 pm

Vasi utisci, slike, snimci sa "The Most Fest-a 2010" !!!
Slika
Crvena Jabuka prvo vece! Bilo mi je zanimljivo za videti, ali nista preterano...
Slika
Brejkersi su me pomalo razdocarali, al nije ni cudo koliko je Cane bio nervozan... Sam da cisti binu, toliko koncert da kasni...
Slika
Glenn Hughes, osvezenje za deo publike.. Iskreno meni se dopao nastup. Ali mislim da dovodjenje istog i nije bas najopravdanije. Jednostavno covek je doveden kao ex Deep Purple, a da pritom nema prava da izvodi njihove pesme. Velika kolicina novca data na njega, mislim da je bilo bolje da smo doveli jos 3-4 domaca benda koji bi sigurno napravili dobro zezanje!
Slika
Korisnikov avatar
Dionis

Pridružio se: Sub Avg 21, 2010 1:42 pm

Re: The Most Fest 2010

Postod Pinturicchio » Sub Avg 21, 2010 5:11 pm

Meni je ovo najgori most fest do sada... Onaj pre 2 godine, ubedljivo najjaci...
Poruka iznad ove linije je AKSIOM!!

aksiom - sama sobom uvidljiva naucna istina, ocevidna istina, nedokazljiva istina, istina koja se ne moze dokazati
Slika
Korisnikov avatar
Pinturicchio

Pridružio se: Sub Avg 21, 2010 1:59 pm

Postod Tada » Sub Avg 21, 2010 5:32 pm

E upravo to htedoh da napisem! :)... pre 2 godine po svemu je bio naj!...
Niksicko Probably the best beer in the world
Korisnikov avatar
Tada

Pridružio se: Sub Avg 21, 2010 2:12 pm

Postod Korda » Sub Okt 09, 2010 11:19 am

Kad bih ja morao da biram izmedju prvog i drugog most festa ne bih mogao da se odlucim.U svakom slucaju bolji je nego proslogodisnji. Jedno je to sto slabo ko zna ukljucujuci i vas ko je Glenn,a kamo li ko su bili i sta su danas Deep Purple. Dovesti legendu svetskog glasa u Bajinu Bastu je nesto izuzetno i sto svima treba da imponuje i nesto cime mozete da se pohvalite svakome. Covek je pokazao svima kako se svira i peva te veceri.Ne treba zaliti zato sto je dato za njega 15 ili vise hiljada eura. Ovako i treba da bude,granica je pomerena i ne ogranicava se sve na ex yu scenu.
/Samim tim sto je EX Purple IMA PRAVO DA IZVODI NJIHOVE PESME,BEZ DOZVOLE BENDA,JER JE I SAM UCESTVOVAO U NJIHOVOM STVARANJU. Ima pravo da uzivo izvodi i peva sve pesme sa svih albuma u kojima je i on imao svog udela,ali ne i da te pesme potpisuje kao autorske (licno njegove) i da izdaje na albumima svojih solo projekata bez dozvole benda i uz obaveznu napomenu da se radi o obradi. Veca je nesreca to sto je na FB hit 202 objavio da oni na Festu organizuju hit nedelje ili sta vec i da je Glenn njihov specijalni gost!!! Pa oni nece bendovima koji sviraju na njihovom hitu ni sok da kupe,a o klopi i da ne razgovaramo. Ovo sam saznao iz pouzdanih izvora i od ljudi koji su nekada saradjivali sa njima iz raznih bendova.

Naravno,morao je da se nadje i idiot,kreten,debil,imbecil koji je gadjao Glenn-a sa kovanicom od pet dinara. SLEPCHE JEDAN,AKO OVO CITAS BOLJE STAVI PRST NA CELO I ZAPITAJ SE ZASTO TE MAJKA I OTAC NICU VASPITALI KAKO DOLIKUJE! STIDI SE SAMOG SEBE,NE DA NE ZASLUZUJES DA IZADJES MEDJU SVET I MASU,NEGO TI NI U TORU I OBORU NIJE MESTO,NI OVCE NI KRMCI TE NEBI HTELI MEDJU SEBE. NIJE BITNO DA LI JE GLENN U PITANJU ILI CECA ILI ZELJKO JOKSIMOVIC,STVAR JE U TOME DA SI SLEPAC NEVASPITANI I DA NE ZNAS KAKO TREBA DA SE PONASAS! AKO TI SE NE SVIDJA TO STO GLEDAS ILI SLUSAS MNOGO LEPSE I LAKSE OKRENUTI SE I OTICI NEGO GADJATI KOJECIM I POKVARITI VECE NAMA KOJI SMO ZBOG TOGA BILI TU. ZAHVALI BOGU STO COVEK NIJE PREKINUO KONCERT ZBOG TOGA INACE BI TI JA ZAPRZIO CORBU PRED SVIMA MA KO TI BIO I MAKAR GALVOM PLATIO ZBOG TOGA! OVO SE ODNOSI I NA SVE OSTALE KOJI SU BILO STA BACILI U PRAVCU BINE. Bitno je to da je Cane sam cistio binu i da je to nesto "strasno",a to sto je onaj idiot koji je Glenn-a gadjao sa 5 dinara mogao da ga pogodi u naocari i da razbije staklo na istim koje bi coveka obogaljilo,o tome niko nije ni razmisljo niti postavlja pitanje. Ako malo obratite paznju,mozete i videti momenat kada je ta gvozdjurija pala na binu http://www.youtube.com/watch?v=FLLLyAWbO48 tacnije izmedju 5:05 i 5:10 minuta.

Ja licno zalim za svaki dinar koji je dat onim sarajevskim nesrecama koje su dosle da odrade TEZGU. Sramota sto se tice crvene jabuke! Kontakt sa publikom nikakav,svirka ochaj,narokali 30 pesama,nabili tempo i rokaj,samo sto kolce jos nisu zasvirali ,a mogli su pri onom tempu,spakovali se i otisli. BRUKA I SRAMOTA OD NJIH!
Cane nervozan.. ahahhahahahhaha jel D ,a kad to on nije bio? Ocigledno mu je neko iz organizacije rekao da pazi sta govori pa mu se to nije svidelo,jer bi mu isti onakvi kao onaj koji je gadjao Glenn-a presudili. :))) Elem,moj licni utisak je da je bilo bolje nego prosle godine,ali i taj da ce svaki naredni da prevazidje prva dva odrzavanja MF. Zato dogodine ako organizatori stvarno zele dobar provod Osvajaci,Invazija i Pero Defformero moraju naci svoje mesto na MF,bar jedan od navedenih bendova. Istina,ja bih najsrecniji bio kad bi to bili Pero Defformero,nedavno sam ih slusao i mogu samo da kazem da ljudi ubijaju kako sviraju,a i da je dobar provod zagarantovan sa njima. :) http://www.youtube.com/watch?v=ahk4zVB2-c0

Izvinjavam se zbog tezih reci,ali tesko je uvek biti nem i flexibilan prema prostakluku pojedinaca na javnim desavanjima.
Korda

Pridružio se: Sub Okt 09, 2010 9:44 am

Povratak na Most fest